Fluisterboot zonder schipper
Boot huren in Amersfoort?
Huur een elektrische boot of sloep in Amersfoort. Ga op activiteit in Amersfoort en Geniet van het varen over de Eem langs Amersfoort, Soest en Baarn vanuit een fluisterboot.
Wil je op een ander tijd varen dan beschikbaar stuur ons een mail met je gegevens: [email protected]
Wij bieden meerdere boten en mogelijkheden aan, onze boten zijn zeer geschikt om een middag te gaan genieten op het water, ook voor de onervaren vaarder. Laat een lekkere borrelhap verzorgen aan boord of neem zelf een picknickmand mee.
Sloep huren zonder schipper in Amersfoort!Opstap locatie: tegenover de brandweer, beneden de Kwekersbrug.Prijzen: Klik op de reservering button en op de juiste dag in de agenda. De prijs verschijnt per boot. Er is niks zo veranderlijk als het weer. Wil je toch 100% zeker zijn van een boot deze zomer, boek vast vooruit. Je mag je tocht 1x gratis verplaatsen. Zie Annuleringsvoorwaarden |
|
Fluistersloep tot 7 personenMooie luxe sloep voor iedere schipper. Deze boot is zeer geschikt voor meerdere gezinnen, groepen vrienden, bedrijfsuitjes of gewoon gezellig met z'n tweeën.
|
-------------- |
Fluisterboot 3-4 personenDe ideale boot voor een date, jong volwassen of gezinnen met kinderen.
|
------------- |
Luxe Elektrische sloep tot 10 personenDe ideale luxe sloep voor de ervaren schipper. Geniet met een groep vrienden, met het hele gezin of het hele team aan boord van deze mooie nieuwe sloep.
* Geen (vrijgezellen)feesten zonder schipper
|
|
foto's van de fluisterboten
Hoe reserveer je een boot?
1. Kies een datum
2. Kies een boot
3. Kies een tijdstip
4. Aantal personen
5. Gegevens
6. Ga akkoord met de voorwaarden (Bij het reserveren ga je akkoord met de voorwaarden) .
7. Betaal via Ideal online
8. Vergeet geen ID/rijbewijs mee te nemen naar de locatie + €250,- borg (tikkie of contant)